Nauczyciele szkoły

Terminy konsultacji nauczycieli w roku szkolnym 2022/23  Pobierz

Nazwisko i imięPrzedmiot/specjalność

Wychowawstwo

Bąkowska Agnieszkaterapeuta pedagogiczny
Bielska Anetanauczyciel współorganizujący kształcenie, psycholog
Biernacka Renatawychowawca w świetlicy
Bolek Joannaedukacja wczesnoszkolna2b
Borko Janinawychowawca w świetlicy
Borowska Ewajęzyk angielski
Brzeziński Robertwychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w klasie sportowej
Chodak Annajęzyk polski
Dmowska Irenageografia6a
Drewicz Barbaraedukacja wczesnoszkolna3b
Dzwonkowska Ewanauczyciel współorganizujący kształcenie
Fedynicz-Komosa Aleksandrahistoria, wychowanie do życia w rodzinie
Figlewicz Katarzynanauczyciel współorganizujący kształcenie
Gadowska Monikawychowawca w świetlicy, edukacja przedszkolna1c
wychowawca w  świetlicy
Gronek Grzegorzmatematyka
wychowawca w świetlicy
Jankowska Dorotajęzyk polski8a
Jonczyk Ewelinawychowawca świetlicy
Kafara Katarzynalogopeda
Kamola Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna3a
Karpacz Iwonahistoria, bibliotekarz
Kasprzak Monikajęzyk angielski
Kindzierska Beatabibliotekarz
Kochański Andrzejmuzyka, edukacja dla bezpieczeństwa
Kochański Pawełwychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w klasie sportowej
Kościołek Alicjanauczyciel współorganizujący kształcenie
Krajewska Magdalenabiologia, przyroda5d
Lewandowska Małgorzataplastyka, informatyka
Lewandowska Martaedukacja przedszkolna, logopeda0d
Lichocka Katarzynanauczyciel współorganizujący kształcenie
Lipińska Iwonamatematyka5b
Maćkowiak Irenapedagog
Mielniczuk Esteraedukacja przedszkolna0a
Miszewska Martanauczyciel współorganizujący kształcenie
Moczydłowska Elżbietatechnika, wychowawca w  świetlicy6c
Modzelewska Mirosławamatematyka
Mróz Małgorzataedukacja wczesnoszkolna1b
Mujević Emiliainformatyka6b
Nowak Annafizyka, bibliotekarz
Nowak Jacekwychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w klasie sportowej
Obuchowicz Martanauczyciel współorganizujący kształcenie
Ołdakowska Zofiaedukacja wczesnoszkolna2d
edukacja przedszkolna0d
Paluszkiewicz Nataliawychowawca świetlicy, edukacja przedszkolna
Pawelec-Błeszyńska Joannajęzyk polski7a
Pęczek Katarzynanauczyciel współorganizujący kształcenie
Piętka Katarzynawychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w klasie sportowej
Pobucewicz-Serafin Dorotaedukacja przedszkolna0c
Podstawka Ewelinachemia
Pośnik Elżbietaedukacja wczesnoszkolna, przyroda1a
Radomska Karolinajęzyk polski5c
Rodak Urszulaedukacja wczesnoszkolna3c
Rodziewicz Justynawychowanie fizyczne
Rodziewicz Sylwiajęzyk angielski5a
Rosłon Zofianauczyciel współorganizujący kształcenie
Rybska-Dziedzic Elżbietareligia
Sałyga Jakubwychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w klasie sportowej
Sędłak Mateuszhistoria, wos7c
Siekaczyńska Annaterapeuta pedagogiczny
Skolimowska Beatanauczyciel współorganizujący kształcenie
Skolimowska Jolantamatematyka
Słapek Dariuszmatematyka
Stankiewicz Annajęzyk angielski4c
Szcześniak Nataliajęzyk polski4a
Świtek Joannanauczyciel współorganizujący kształcenie, doradca zawodowy
Tabor Magdalenajęzyk angielski8b
Uścińska Dorotaedukacja wczesnoszkolna2a
Wachnik Joannanauczyciel współorganizujący kształcenie
Węcławiak Monika
Wietocha Zbigniewreligia
Wilczyńska Joannawychowawca świetlicy
Wilk Annamatematyka4b
Winiarek Wioletajęzyk niemiecki
Wiśniewska Agnieszkaedukacja wczesnoszkolna2c
Witan Danielwychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w klasie sportowej7b
Zielińska Agatawychowawca świetlicy, edukacja przedszkolna1d
edukacja przedszkolna