Lista nauczycieli

Nazwisko i imię: Przedmiot: Klasa:
Bąkowska Agnieszka plastyka
Bielska Aneta nauczyciel wspomagający 3b
Biernacka Renata wychowawca w świetlicy
Bolek Joanna edukacja wczesnoszkolna 3c
Borko Janina wychowawca w świetlicy
Borowska Ewa język angielski 8d
Brzeziński Robert wychowanie fizyczne
Chodak Anna język polski 7d
Dmowska Irena edukacja wczesnoszkolna 3d
Drewicz Barbara edukacja wczesnoszkolna 1b
Dziedzic-Gmur Katarzyna nauczyciel wspomagający 1a
Dzwonkowska Ewa nauczyciel wspomagający 7a
Fedynicz-Komosa Aleksandra historia, wychowanie do życia w rodzinie 8g
Figlewicz Katarzyna nauczyciel wspomagający 0A
Gadowska Monika wychowawca w świetlicy
Gąsiorek Karolina wychowawca w  świetlicy
Głuszek Małgorzata religia
Gronek Grzegorz matematyka
Gromadzka Bożena geografia 7b
Jankowska Dorota język polski 6a
Jonczyk Ewelina wychowawca świetlicy
Kafara Katarzyna logopeda
Kaliściak Barbara nauczyciel wspomagający 7g
Kamola Agnieszka edukacja wczesnoszkolna 1a
Karpacz Iwona historia 4a
Kasprzak Monika język angielski
Kempa Agata język angielski 7f
Kindzierska Beata bibliotekarz
Kochański Andrzej muzyka 7a
Kochański Paweł wychowanie fizyczne
Kołacz Renata język angielski
Korzeniewska Iwona psycholog
Kościołek Alicja nauczyciel wspomagający 3d
Krajewska Magdalena biologia 8c
Kralewska Krystyna wychowawca w świetlicy
Książek Czesława Iwona logopeda
Lewandowska Małgorzata plastyka, informatyka
Lewandowska Marta edukacja przedszkolna 0A
Lichocka Katarzyna nauczyciel wspomagający 7d
Lotko Bożena język niemiecki, bibliotekarz 8b
Maćkowiak Irena pedagog
Marszałek Piotr wychowanie fizyczne 8e
Mielniczuk Estera edukacja przedszkolna 0C
Miszewska Marta nauczyciel wspomagający 6b
Moczydłowska Elżbieta technika, świetlica 4c
Modzelewska Mirosława matematyka
Mróz Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, plastyka 2a
Mujević Emilia informatyka 4b
Nowacka Karolina edukacja wczesnoszkolna
Nowak Anna fizyka, matematyka 7g
Nowak Jacek wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w klasie sportowej
Obuchowicz Marta nauczyciel wspomagający 4b
Ołdakowska Zofia edukacja wczesnoszkolna 2b
Pacholik Malwina edukacja przedszkolna 0B
Paluszkiewicz Natalia wychowawca świetlicy
Pawelec-Błeszyńska Joanna język polski 5a
Pęczek Katarzyna logopeda
Pobucewicz-Serafin Dorota edukacja przedszkolna 0B
Podstawka Ewelina chemia
Pośnik Elżbieta edukacja wczesnoszkolna, przyroda 2c
Radomska Karolina język polski
Rodak Urszula edukacja wczesnoszkolna 1c
Rodziewicz Sylwia język angielski 8f
Rosłon Zofia nauczyciel wspomagający 0C
Rybska-Dziedzic Elżbieta religia
Sędłak Mateusz historia, wos 5c
Siekaczyńska Anna terapeuta pedagogiczny
Skolimowska Beata nauczyciel wspomagający 8d
Skolimowska Jolanta matematyka
Słapek Dariusz matematyka
Stankiewicz Anna język angielski
Szcześniak Natalia język polski 7c
Szlaga Marta język polski
Świtek Joanna nauczyciel wspomagający, doradca zawodowy 4c
Tabor Magdalena język angielski 6b
Turek Joanna nauczyciel wspomagający
Uścińska Dorota edukacja wczesnoszkolna 3b
Wachnik Joanna nauczyciel wspomagający 8b
Węcławiak Monika pedagog
Wietecha Justyna wychowanie fizyczne
Wietocha Zbigniew religia
Wilczyńska Joanna wychowawca świetlicy
Wilczyńska Katarzyna wychowanie fizyczne 8a
Wilk Anna matematyka 7h
Winiarek Wioleta język niemiecki
Wiśniewska Agnieszka edukacja wczesnoszkolna 3a
Witan Daniel wychowanie fizyczne, zajęcia sportowe w klasie sportowej 5b
Wróblewska Klaudia wychowanie fizyczne
Zielińska Agata wychowawca świetlicy
Żochowska Marlena edukacja przedszkolna 0C