Wnioski do oddziału przedszkolnego
Wnioski do oddziału przedszkolnego oraz druki oświadczeń można pobrać ze strony internetowej szkoły lub
Wnioski do oddziału przedszkolnego oraz druki oświadczeń można pobrać ze strony internetowej szkoły lub
Szanowni Państwo, przekazujemy Państwu list Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji. Dotyczy on przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych „dopalaczami”.
List do rodziców – Pobierz
Zapraszamy na spotkania z wychowawcami podsumowujące pierwsze półrocze roku szkolnego 2018/2019. Odbędą się one 22 stycznia w następujących godzinach:
Szanowni Państwo, przedstawiamy zarządzenie Burmistrza w sprawie terminów rekrutacji do oddziałów przedszkolnych.
Szanowni Państwo, przedstawiamy zarządzenie burmistrza w sprawie terminów rekrutacji do oddziałów przedszkolnych:
Zarządzenie – Pobierz
W dniu 3.01.2019 roku odbyły się zawody w tenisie stołowym chłopców i dziewczynek.
Nasza reprezentacja w składzie: Joanna P, Julia Ch, Kamil K, Wiktor K. zdobyli III miejsc w grupie.
W dniu 11.01.2019 roku w Dobieszu odbyły się zawody w piłkę siatkową chłopców.
Nasza reprezentacja w składzie: Marcin B, Konrad P, Kamil K, Alan W, Igor C, Wojciech P, Dawid K, Bartosz R, Jakub Sz, Kacper P. zajęła III miejsce w grupie.
Ferie zimowe tuż, tuż… Zajęcia rekreacyjne w czasie ferii zimowych
Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia opiekuńczo – rekreacyjne w czasie ferii zimowych, które rozpoczną się 28 stycznia i potrwają do 10 lutego 2019 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00.
Zapisy, jak również zgody na udział w zajęciach przyjmujemy w świetlicy szkolnej u pani Renaty Biernackiej lub pani Ewy Dzwonkowskiej, do dnia 24.01.2019 roku.
Zajęcia prowadzone są nieodpłatnie, prowiant we własnym zakresie.
Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy
Renata Biernacka i Ewa Dzwonkowska
W postępowaniu rekrutacyjnym do oddziałów przedszkolnych oraz do klas pierwszych obowiązują następujące zasady
WYNIKI KONKURSU – MOJA OJCZYZNA WOLNOŚĆ W KOLORACH
Kasy I-III
I. Marta Jędrzejak kl. Ia
I. Kornelia Pyza kl. Ia
II. Agata Wojtaszek kl. IIa
III. Filip Kamola kl. IIIa
Wyróżnienie: Magdalena Mamcarz kl. Ia
Klasy starsze:
I. Judyta Kamola kl. 6d
II. Adam Kowalczyk kl. 6d
II. Weronika Altrowęgier kl. 4c
II. Wiktoria Proszewska kl. 6b
III. Katarzyna Rejent kl. 4f
III. Aleksandra Choińska kl. 6d
III. Zuzanna Ołtarzewska kl. 6b
III. Marcelina Szuchnik kl. 6d
Wyróżnienia: Anna Mazurek kl. 4d, Lena Tomaszewska kl. 4d, Julia Mojsa kl. 6d
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Serdeczne podziękowania dla jury oceniającego prace.
Organizatorzy: D. Uścińska, A. Nowak, A. Bielska
Dostepność