✍️ Uczniowie naszej szkoły z klas 4a, 4b i 4d w ramach nauki języka polskiego wzięli udział w projekcie pt. „Moja twórczość literacka”. 😊
🖍️📖 Stali się autorami, ilustratorami swoich własnych komiksów czy opowiadań. Powstały piękne książki. Każda z historii ma w sobie coś oryginalnego i niepowtarzalnego.
💐 Serdecznie dziękuję Wam, moi drodzy Uczniowie, że podjęliście się tego twórczego i kreatywnego zadania, czego owocem są Wasze pierwsze książki. 📚
❤️ Dziękuję Wam za cały rok wspólnej pracy z językiem polskim i życzę kolejnych napisanych przez Was książek, być może kiedyś wydanych. ✍️
🌞🏖️ Pięknych wakacji!
Aneta Ołtarzewska-Wroniewicz


